Taklampa
2020-10-13
821596
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1970-tal, för en ljuspunkt, aluminium, plast, diam 45, höjd 28,5 cm
Bruksslitage, märken, smuts, ej funktionstestad