Taklampa 1960-tal
2020-10-05
821545
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, aluminium och bärnstensfärgat glas, 1960-tal, höjd ca 26 cm exkl kedja, 32 cm i diam.
Slitage, ej funktionstestad