Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARRY WICHMANN (1916-1993): Naken dam med hatt och blombukett, signerad och daterad Wichman -76, olja på pannå, ca 20x13 cm
821471
2020-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här