Olle Nordberg olja
2020-10-08
821436
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Ålderdom, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 46x55 cm