Sven Erixson färglitografi
2020-10-05
821413
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): "För Bonniers Folkbibliotek 1957", signerad, färglitografi 55/475, 34x41 cm
Något gulnad