Taklampa 1900-tal
2020-10-12
821313
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, sannolikt Gustavsberg, porslin, 5 ljusarmar, höjd ca 34 cm
Del saknas