Angelica Wiik färglitografi
2020-10-05
821301
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 207/290, ca 58,5x43 cm, oramad