Vjeteslav Kliuchnikov
2020-10-05
821276
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Fransk pumpa", signerad och daterad V. Kliuchnikov 2011, olja på duk, ca 30x40 cm, ej inramad