Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TABURETTER, 1 par, 1900-tal, sengustaviansk stil, bemålade, lösa sitsar, höjd 48, 44x44 cm
Lagning, bruksslitage
821128
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här