Rogerts Bondesson olja på duk
2020-10-16
821106
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ROGERTS BONDESSON (född 1950), olja på duk, motiv med träd och hus, 66x56 cm.
Smärre slitage.