Fiol

Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIOL, 1900-tal, lackerat lövträ, etikettmärkt Hannibal Fagnola, stallet märkt Sven Erik Larsson Enköping, låda medföljer, längd ca 60 cm

Smärre slitage

820872

2020-10-10