Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SKÅL, Japan, 1900-tal, keramik, Sumida Gawa, polykrom dekor med figurer, längd ca 18, höjd 5,5 cm
Enstaka nagg, en hand saknas
820821
2020-10-05