Tapio Wirkkala, vas
2020-10-05
820770
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAPIO WIRKKALA, vas, färgat omfång, signerad Tapio Wirkkala, 5322, höjd ca 30 cm.
Smärre slitage