Norell fåtöljer Norell

Norell fåtöljer Norell
Norell fåtöljer Norell
Norell fåtöljer Norell
Norell fåtöljer Norell
Norell fåtöljer Norell
Norell fåtöljer Norell
Norell fåtöljer Norell
Norell fåtöljer Norell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Leo", Marie Norell Möller för Norell, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, armlän med läderlagningar

820754

2020-10-04