Oljemålning 18/1900-tal
2020-10-12
820747
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Scen med kor och människor, olja på pannå, ca 28 x 43 cm
Retuscher