Skulptur 1900-tal
2020-10-12
820710
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, 1900-tal, kvinna med korgar, gjutmassa, höjd ca 70 cm
Naggar förekommer