Klubbat för:
10 500 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
AVSTÅNDSMÄTARE, 1930-/1940-tal, för militärt bruk, Carl Zeiss, numrerad 282, 11x förstoring, i orignialfodral, längd ca 84 cm
Zustandsbeschreibung
820590
2020-10-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner