Gripsholms
2020-10-05
820580
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, bestad bok, gripsholmsmodell, lösa dynor, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage