Ljuskrona
2020-10-07
820147
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 6 ljuspunkter och 6 ljusarmar, höjd (tom kopp) ca 86 samt diameter 55 cm
Funktionen garanteras ej, åldersrelaterat slitage