Changlin Wester oljemålning
2020-10-07
819826
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHANGLIN WESTER (Kina, född 1964): "Gryning", olja på duk, signerad samt daterad augusti 2020, storlek ca 70x100 cm