Golvlampa 1900-talets andra hälft
2020-10-08
819818
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, för 5 ljuspunkter, kromad, höjd ca 210 cm
Fotplatta m smärre bucklor