Petter Thoen färglitografi
2020-10-01
819800
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN, (född 1943): färglitografi, signerad Thoen, 35/46, bladstorlek ca 31x43 cm
Ej examinerad ur ram