Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
VÄNDBÄNK, bemålad, daterad 1845, genombruten rygg med svarvade spjälor, längd 119, sitthöjd ca 57, djup 42, rygghöjd 99 cm
Sprickor, skador, avslag, senare bemålning
819746
2020-10-01