Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS FLORÉN (1899-1979): "Fönstret och gungstolen", olja på duk, signerad och daterad -39, 68 x 52 cm.
Krackelyr.
819648
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här