Emaljerade mockaskedar
2020-10-03
819470
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
MOCKASKEDAR, 6 st, förgyllt silver, emalj, Johan G. Kjaerland, Norge, ca 1920-tal.