Stolar 1800-talets första hälft
2020-10-01
819345
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 3 st, 1800-talets första hälft, björk, grön klädsel, sitthöjd ca 46 cm
Senare klädsel, smärre slitage o ytskador