Ljusstakar empire

Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, empire, Frankrike, brännförgylld brons, fotplatta med bladstav, fasetterade pelare, roulettedekor, lösa manschetter, höjd 29,5 cm

Skador: Slitage, en manschett något litet bucklig

819312

2020-09-30