Remmare
2020-09-30
819231
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REMMARE, 12 st, grön glasmassa, cuppor med gravyr i form av druvklasar och vinblad, 1900-tal, höjd ca 18,5 cm
Smärre nagg