Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
ALFRED COLLIN (1880-1944): Flygplanskryssaren Gotland samt 2 svenska fartyg, signerad, A. Collin, olja på pannå, ca 90 x 135 cm
819180
2020-09-30