Taklampa
2020-10-06
819160
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1930/40-tal, 4 ljuspunkter, stomme i målat och patinerat järn, ljusarmarna hålls ihop av en ring, höjd ca 350, ljusarmarnas vidd 62 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage