Klubbat för:
10 500 SEK
6 000 SEK
ORIENTMATTA, kelim från Sivas med omnejd, antik 1870-1890, 510 x 192 cm
PROVENIENS
Tore Söderlids samling, Stockholm
Flera skador, äldre lagningar, smutsig
819137
2020-10-25