Akvarell Kina
2020-10-05
819087
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, höstmotiv, kalligrafi, ett sigill, ca 28x33 cm