Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, svarvade delar, bronserat beslag, höjd ca 79, 40x40 cm
Smärre ytskador
819042
2020-10-01