Madeleine Pyk oljemålning
2020-09-29
819004
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MADELEINE PYK (Sverige, Född 1934): Massada", signerad M. Pyk, olja på duk, ca 27x35 cm