Såsskål i silver
2020-09-29
818975
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÅSSKÅL, silver, Anders Nilsson, Lund 1911, invändigt förgylld, höjd 10 cm, vikt ca 356 g
Förgyllning med slitage