Bordslampor art deco möjligen Axel Gute
2020-10-06
818914
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPOR, ett par, ca 1920-tal, art deco, osignerade, möjligen Axel Gute, mörkpatinerad vitmetall, på träsockel, höj ink sockel ca 36 cm
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, träsockeln sitter något löst vid ena bordslampan