Ram 1800-tal
2020-10-01
818843
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAM, 1800-talets andra hälft, förgylld, dekor i pastellage, innermått 69x84,5, yttermått 98x114 cm
Dekorbortfall