Sven X:et Erixson
2020-09-30
818785
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Vinterbild, signerad och numrerad X:et, signerad och numrerad 35/350, färglitografi, ca 39x48 cm.