Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖSTA CALMEYER (Norge/Sverige, född 1927 i New York), skymning över åker, signerad Calmeyer, olja på pannå, ca 50 x 61 cm
818770
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här