Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKHYLLOR, 3 st, 1900-talets andra hälft, England, klassicerande stil, kannelerade detaljer, fanerade i mahogny, höjd ca 193, 96x35 cm
818766
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här