Taklampa
2020-10-05
818761
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, teak samt kupor i matt opalglas, etikettmärkt Made in Sweden, höjd ca 45 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage