Roland Svensson
2020-09-30
818755
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON, (1910-2003): "Passbåten", signerad roland.S, 13/310, färglitografi, bildmått ca 25x40 cm