Peter Frie oljemålning
Klubbat för:
12 000 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
PETER FRIE (född 1947): Landskap, signerad och daterad à tergo P Frie -91, olja på pannå, monterad i originalram, ca 10x17,5 cm
Kuntoraportti
818727
Päivämäärä:
2020-09-30