K Roug
2020-09-30
818700
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KATHARINA RONGE. (samtida): Komposition mot vit bakgrund, signerad och daterad -02, olja på duk, ca 100x80 cm