Ljusstakar silver
2020-09-30
818658
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par+1, silver, 1970-tal, olika tillverkare bl a Ceson, fylld fot, höjd 15,5-20 cm
En ljusstakar, smärre bucklor, en ljuspipa m buckla