Stolar furu
2020-09-30
818648
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st., furu, 1900-talets början, så kallade "kärleksstolen", ryggbricka med genombruten dekor av hjärta, svarvade ben, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, en ryggbricka lagad