Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-09-30
818642
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap med berg, olja på duk, ca 70x67 cm
Skador, lagningar, retuscher, krackelerad