Takkrona rokokostil
2020-09-30
818635
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKKRONA, 1900-talets mitt, rokokostil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 50, diameter 70 cm
Skärmar m skador