Golvlampa
2020-10-05
818501
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1950/60-tal,1 ljuspunkt, mässing samt brunt skinn, textil skärm, höjd ca 160 cm
Omfattande slitage på sockeln, funktionen garanteras ej