Ray Stalje olja på duk
2020-10-06
818249
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition i blått med bruna toner, osignerad, 60x80 cm.
Fint skick.